Otvoreno prvo šibensko igralište za djecu s teškoćama u razvoju

Autor: Ivana Vrljac, 11. 3. 2020.

U srijedu, 11. ožujka 2020. u Park-šumi Šubićevac otvoreno je igralište za djecu s teškoćama u razvoju.

Sredstva za izgradnju igrališta prikupljena su u humanitarnoj akciji I mi se želimo igrati! koju su pokrenuli članovi Moto-kluba "Galebi" u suradnji s Centrom "Šubićevac" i uz pomoć Grada Šibenika.

Igralište su otvorili predstavnici Galeba, ravnateljica Centra "Šubićevac" Branka Bego i gradonačelnik Šibenika Željko Burić, a djeca iz Centra su ga uz veliko zadovoljstvo odmah isprobala.

U akciju su se uključile brojne tvrtke i pojedinci, a najveći je donator bila Hrvatska poštanska banka bez čije bi donacije djeca još dugo čekala na ovakvo igralište.

Hvala svima koji su pomogli izgradnju igrališta, a svu djecu pozivamo da se dođu igrati na Šubićevac!